STARTUJESZ W PRZETARGACH?
Pozyskaj gwarancję należytego wykonania umowy
KORZYŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCY
Nie zamrażasz gotówki swojej firmy
Szybka decyzja, niski koszt
Nie obniżasz zdolności kredytowej swojej firmy
POZYSKAJ GWARANCJĘ NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW


Pomerania Brokers

Pomerania Brokers to zespół doświadczonych prawników i ekonomistów, współpracujący ze specjalistami i autorytetami w dziedzinie oceny ryzyka ubezpieczeniowego, prawa zamówień publicznych, energetyki, budownictwa czy budowy maszyn.

 

Pomerania Brokers to broker ubezpieczeniowy, który jako Państwa pełnomocnik reprezentuje firmę przed ubezpieczycielami. Firmę tworzy starannie dobrany zespół doświadczonych prawników i ekonomistów, ponadto wspierają nas specjaliści i uznane autorytety w dziedzinie oceny ryzyka ubezpieczeniowego, prawa zamówień publicznych, energetyki, budownictwa czy budowy maszyn. Więcej o nas znajdziecie Państwo tu – link do (http://pomeraniabrokers.pl/index.php/pl/o-nas)

 

Zapewniamy Państwu:

- optymalizację struktury zabezpieczeń gwarancjami ubezpieczeniowymi Państwa zobowiązań,

- najkorzystniejsze oferty udzielenia gwarancji ubezpieczeniowych,

- wsparcie w negocjacjach treści gwarancji ubezpieczeniowych tak, aby były akceptowane przez Państwa partnerów biznesowych,

Nasze atuty to:

- zaufanie wielu Klientów,

- know- how w budowaniu indywidualnych programów ubezpieczeniowych i złożonych struktur zabezpieczeń należytego wykonania umowy z kilku odrębnych gwarancji ubezpieczeniowych o łącznej wartości kilkudziesięciu milionów złotych,

- wieloletnie doświadczenie na rynku gwarancji ubezpieczeniowych,

- ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości naszych usług,

- korzystanie z naszych usług nie generuje dodatkowego kosztu dla Państwa firmy.

WSPÓŁPRACUJEMY Z EKSPERTAMI

Dzięki stałej współpracy z warszawską kancelarią adwokacką, doktorem nauk prawnych Katedry Prawa Cywilnego Uniwersytetu Łódzkiego oraz innymi kancelariami i uczelniami wyższymi. W ramach świadczonych usług zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo prawne proponowanych rozwiązań, a w razie sporów wsparcie procesowe. Nasza kadra podlega regularnym szkoleniom, zarówno w zakresie przepisów powszechnie obowiązujących, jak i w zakresie ofert na rynku ubezpieczeń.

pROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO

W skomplikowanych sprawach związanych z nietypowymi przedmiotami ubezpieczenia, zawsze odwołujemy się do wiedzy wyspecjalizowanych podmiotów, bazując na najwyższych standardach bezstronności i profesjonalizmu. 

DLACZEGO WARTO?

  • Nie zamrażasz gotówki

    Dzięki gwarancji nie musisz przelewać pieniędzy w ramach zabezpieczenia należnego wykonania umowy. Cały czas masz swoje pieniądze, nie tracisz płynności finansowej.

  • Gwarancja nie obniża zdolności kredytowej Twojej firmy

    Gwarancja udzielona przez Pomerania Broker nie obniża zdolności kredytowej Twojej firmy.

  • Szybka decyzja, niski koszt.

    Dzięki nam decyzja o przyznaniu gwarancji to kwestia nawet tylko kilkunastu godzin. Koszt to jedynie 1% wartości zamówienia, które będziesz realizował.